O nas:


Urodziłem się i mieszkam w Krakowie. Od wczesnego dzieciństwa była ze mną w domu muzyka, w dorosłe życie zawodowe weszła technika. To co robię jest wykorzystaniem i przetworzeniem tego co miałem okazję w życiu poznać przez 57 lat.

Oferta:


Produkty ASURA™ QRS-Quality Recovery System Level 1 platforma pod listwy zasilające. Efekt stosowania: • kondycjonowania prądu w listwie zasilającej • separacji wibracji przenoszonych na nią od podłoża, • redukcji wpływu ładunków elektrostatycznych na pracę listwy zasilającej. Platforma QRS jest to równorzędny element w torze audio podobnie jak listwy zasilające czy kondycjonery. Pomysł zawarty w QRS przeznaczony jest dla osób zaangażowanych w audio, wymagających, o dużej erudycji, mających już mocno dopracowane systemy odtwarzania dźwięku. Platforma QRS jest produktem domykającym dobrze skomponowany tor audio optymalizując brzmienie naszego systemu; przestajemy myśleć o technice w audio i zanurzamy się w muzyce.

ASURA™ QRS-Quality Recovery System Piano jest rozwinięciem podstawowego modelu QRS-a jej działanie redukuje szkodliwe prądy pasożytnicze generowane w wyniku interakcji spiętych razem ze sobą róznych urządzeń audio. Efekt- róznice działania słychać w zaprezentowanych nagraniach zrealizowanych w studio na wysokiej klasie instrumentach i mikrofonach z użyciem i bez Quality Recorvery System Piano.

Cennik


ASURA™ QRS Level 1 - 825 €

ASURA™ QRS Piano - 1482 €
ASURA™ QRS Custom - cena do uzgodnienia

Opinie


RECENZJA #1
RECENZJA #2
RECENZJA #3
RECENZJA #4

Nagrody


Posłuchaj próbek nagrań


Nagranie studyjne 24bit 96kHz bez QRS Piano

Nagranie studyjne 24bit 96kHz z QRS Piano


Nagranie dźwięku z głośników 24bit 96kHz bez QRS Piano

Nagranie dźwięku z głośników 24bit 96kHz z QRS Piano

Kontakt


asura@asura.com.pl